רופאים מומחים להזרקות רופאים מומלצים להזרקת חומצה היאלורונית

רופאים מומחים להזרקות

רופאים מומלצים להזרקת חומצה היאלורונית

חומצה היאלורונית היא חומר המיוצר בגופנו ויש לה חשיבות בשמירה על תפקוד תקין של מנגנונים פיסיולוגיים שונים ובתמיכה ברקמות שונות בגוף.

היא בנויה ממולקולות גדולות המצטיינות, בין השאר, באגירת מים ולכן ממלאת תפקיד חשוב בסיכוך ובמניעת שחיקה במפרקים ובסחוסי המפרקים, בתמיכה מבנית ושימור הלחות של רקמות כגון גלגל העין ואף בתחזוקה של רמת לחות תקינה בעור.

קיימים מגוון טיפולים רפואיים העושים שימוש בחומצה היאלורונית, אך בהקשר של טיפולים אסתטיים, מדובר על הזרקות של החומצה אל תוך העור.

מרבית החומצה המיוצרת בגוף באופן טבעי, נמצאת בעור. היא אחד הגורמים העיקריים המקנים לעור צעיר ובריא את מראהו המוצק, המלא, הזוהר והחיוני. בנוסף לכך, היא תורמת גם לריפוי מהיר יותר של פצעים ומוסיפה ממד של הגנה מפני פגעים חיצוניים.

ייצורה הטבעי של החומצה על ידי הגוף מואט ופוחת כחלק מתהליך ההזדקנות שלנו. זוהי אחת הסיבות לכך, שככל שאנו מתקדמים בגיל, עורנו מתקמט יותר, מידלדל ומאבד מחיוניותו וממראהו המלא והרענן.

בתקופתנו המקדשת את מראה הנעורים יותר מאשר אי פעם, ובעידן בו אנו מוצפים מכל עבר בתמונות ובדימויים גופניים, שמידת הקשר שלהם למציאות אינה רלבנטית – קשה מאד להישאר אדישים למראנו החיצוני.

רבים מאתנו מתקשים לקבל את השינויים הוויזואליים החלים בגופנו עם הגיל ופונים לטיפולים אסתטיים.

זוהי הנקודה, בה אנו נדהמים לגלות את כמות היועצים והמטפלים הפועלים בתחום האסתטיקה והמציגים את עצמם כמומחים. אז אנו מבינים, שמציאת רופאים מומחים להזרקות דורשת הליך סינון וניפוי קפדני.

 

כללי אצבע לבחירת רופא מומלץ להזרקות

מעט מחקר ושימוש בהיגיון בריא יסייעו רבות בהליך הסינון ויגדילו משמעותית את רמת הביטחון שלנו במומחיותו ובמקצועיותו של הרופא:

  • כשמדובר בטיפולים מעולם האסתטיקה והפלסטיקה, יש לבצע אותם אצל מומחה לכירורגיה פלסטית. רופא בעל התמחות כזו, מחזיק בידע ובמיומנויות בנושא שעל הפרק, שאין לרופאים מתחומי התמחות אחרים – טובים ככל שיהיו.
    את סוגיית ההתמחות קל מאד לוודא, על ידי בקשה מהרופא לראות את התעודה המעידה על ההתמחות.

  • קבלת המלצה על רופא להזרקות ממטופלים של אותו מומחה שאתם מעוניינים בשירותיו. אין כמו ניסיון קודם של אחרים להשלמת פרטים בתמונה, שאינם מתקבלים מחיפוש ברשת.

  • שמירת מרחק מ"מומחים" המספקים מידע חלקי בלבד על ההליך הטיפולי – לרוב, מידע חיובי בלבד המסתיר את הסיכונים הקיימים בטיפול (אין בעולם טיפול רפואי שהוא חסר סיכון לחלוטין).
    גם התחייבות גורפת לתוצאות מדהימות, התחמקות משאלות מסוימות או מבקשות להצגת תעודות או אישורים לאיכות החומר המוזרק, או מפגש יעוץ או אבחון שעוסק בעיקר בשיווק הטיפול ואינו מתמקד במטופל, בצרכיו, ובשאילת שאלות להערכת מצבו הרפואי והאישי - צריכים לעורר חשד מידי.

  • פנייה לחוות דעת שנייה אצל מומחה נוסף. שיחה ומפגש עם שני מומחים שונים היא מצע טוב להשוואה ולהגעה לתובנות שלא תמיד מושגות בפגישה עם מומחה אחד.

 

דר' אלון לירן מומחה בכירורגיה פלסטית ובעל ניסיון מקצועי עשיר ונרחב

שמי דר' אלון לירן, רופא בכיר במחלקה לכירורגיה פלסטית ויחידת הכוויות במרכז הרפואי תל השומר.

אני מזמין אתכן ואתכם לקרוא ביתר הרחבה על מסלול ההכשרה שלי, על כישוריי, על הפרסים שזכיתי בהם במסגרת עבודות ומחקרים שניהלתי ועל הניסיון הרב שצברתי מאז תחילת ההתמחות שלי ועד היום.

האני מאמין שלי הוא מתן טיפול רפואי באיכות מהמעלה הראשונה, ללא פשרות ועיגול פינות לצד תמיכה מלאה במטופליי וליווי צמוד שלהם לאורכו של כל ההליך הטיפולי.

לתיאום פגישת יעוץ ואבחון ראשונית, צרו קשר:

בטלפון  054-4607139  |  באימייל  alonliranmd@gmail.com  |  בטופס הפנייה בדף "צור קשר" באתר