עיצוב ירכיים אופי הטיפול והתאמה למטופל

עיצוב ירכיים

עיצוב ירכיים הוא הליך אסטתי הכולל עיצוב מחדש של הירכיים באמצעות שילוב של שאיבת שומן ומתיחה של עודפי העור. ההליך מומלץ בדרך כלל לאנשים שיש להם עודפי עור ושומן על הירכיים ורוצים מראה פרופורציונלי יותר.

אזור הירכיים, כאמור מהברך ועד מפרק הירך, הוא אחד האזורים המבוקשים ביותר עבור טיפולים אסתטיים של שאיבת שומן ומתיחת עודפי עור. ישנם לא מעט מקרים בהם לא ניתן לשפר את המראה במידה הרצויה באמצעות פעילות גופנית ותזונה בלבד. לכן, ניתן למצוא פתרון עיצובי באמצעות טיפולים אסתטיים וניתוחים פלסטיים.

כיום, ניתן לטפל גם בעודפי שומן רבים שמתקשים להיפטר מהם וכן בעור עודף. קפלי שומן מיותרים ומראה נפול ומדולדל לא ניתן למצוא רק בבטן התחתונה, אלא במקומות נוספים בגוף, כגון הירכיים.

כיצד נקבע אופי הטיפול?

אופי הטיפול של עיצוב ירכיים נקבע בהתאם למבנה הירך של המטופל, כלומר במידה והעור מתוח ואלסטי, אך מעוניינים לטפל במצבורי שומן בלבד, יהיה ניתן לעצב את הירך באמצעות שאיבת שומן בלבד. טיפול זה מיועד למטופלים שאין להם כמות שומן גדולה. בטיפול של שאיבה בלבד, ההחלמה מהירה באופן יחסי, ניתן ישר לקום וללכת, ואף רצוי.

במידה ומעוניינים לטפל בעודפי עור הנראים כקפלים או במצבורי שומן אשר גדולים ורפויים, שאיבת שומן בלבד רק תחמיר את מצב הרפיון ועל כן, הפעולה הטיפולית של עיצוב ירכיים חייבת לכלול גם מתיחת עור. בטיפול הכולל מתיחה, יש לקחת בחשבון שבועיים-שלושה לתקופת החלמה. בשל כך, יש להתייעץ עם רופא מומחה בלבד, על מנת שיאבחן את אופי הבעיה במדויק ויתאים טיפול הולם.

למי מתאים לבצע שאיבת שומן מהירכיים?

  1. שיפור מתאר הגוף- בין אם בגלל גנטיקה או ירידה במשקל. ניתוח עיצוב מפרק ירך יכול לעזור לעצב מחדש את המתאר ולהשיג מראה אסתטי יותר.
  2. שיפור הנשיות- שיפור הקימורים הנשיים ויצירת דמות שעון חול יותר.
  3. תיקון אסימטריה בירך עקב בעיות התפתחותיות, פציעה או ניתוח. ניתוח עיצוב ירכיים יכול לעזור לתקן בעיות אלו וליצור מראה מאוזן יותר.
  4. להשיג מראה צעיר יותר- ככל שמתבגרים, הגוף עובר שינויים שונים, כולל אובדן נפח, רפיון העור ואובדן אלסטיות. כך, נוצרים קפלי עור למיניהם אשר אינם אסתטיים. ניתוח עיצוב ירך יכול לעזור להחזיר את הנפח ולהדק העור באזור הירך על מנת ליצור מראה צעיר יותר.
  5. מלבד הפן האסתטי, קיימת גם בעיה רפואית הנגרמת כתוצאה משפשפות ודלקות עור במקום.
  6. עודפי עור רפויים בירכיים הפנימיות אשר עשויים להיות תוצאה של ירידה משמעותית במשקל, או שינויים במשקל לאורך השנים, ואף שאיבות שומן קודמות.

אמנם הליכים אלו יכולים לספק שיפורים משמעותיים במראה הירכיים, אך הם אינם מהווים תחליף לאורח חיים בריא. יש להמשיך לשמור על תזונה מאוזנת ולבצע פעילות גופנית באופן קבוע כדי להשיג ולשמור על התוצאות הרצויות.

 

ד"ר אלון לירן הינו רופא בכיר במחלקה לכירורגיה פלסטית ויחידת הכוויות במרכז הרפואי שיבא תל השומר, בעל ניסיון עשיר בכל תחומי הכירורגיה האסתטית, הטיפולים האסתטיים והכירורגיה המשחזרת. זאת תוך שימוש במוצרים המובילים והאיכותיים ביותר בשוק העומדים בדרישות ובתקנים של איכות המחמירים ביותר.

כאן במרפאתנו שומרים על רמת מקצועיות גבוהה על מנת להגיע לתוצאות מצוינות תוך הקפדה על יחס אישי ותקשורת באופן רציף עם המטופלים. לכן, במידה ותחליטו לבצע עיצוב ירכיים,  תקבלו ליווי אישי החל משלב הייעוץ הראשוני, בחירת הטיפול המתאים, והמעקב אחריו.

צרו קשר במספר 054-4607139.