הזרקות לפנים מחירים הזרקות לפנים מחירים

סוגי הזרקות בפנים

 

במהלך השנים, עור הפנים מאבד מגמישותו וחיוניותו, הוא הופך לעדין יותר וחשוף לשלל גורמים הגורמים להאצה של הזדקנותו (קרינת השמש, זיהום סביבתי, תזונה לא נכונה, עישון אקטיבי ופסיבי ועוד). בשנים האחרונות חלה התקדמות טכנולוגית רבה המאפשרת לקבל מראה פנים צעיר יותר בהרבה ללא כל התערבות כירורגית וזאת באמצעות הזרקות של חומרים מתקדמים לאזורים שונים בפנים. קיימים מספר חומרים בהם משתמשים, לכל חומר יש את היתרונות והחסרונות שלו. ננסה לעשות קצת סדר ולהסביר איזה חומרים קיימים ומה היתרונות והחסרונות של כל שיטה.

למידע נוסף לחצו כאן

איזה סוגי הזרקות לפנים קיימים?

  • חומצה היאלורונית - חומצה היאלורונית נמצאת באופן טבעי בגופנו, בעור, היא משמשת כחומר מילוי המקנה לעור חיוניות, מלאות, גמישות ומסייעת למזער נזקי חבלות ופציעות. במשך השנים, ככל שאנו מזדקנים, מנגנוני הייצור הטבעיים של חומצה היאלורונית  הופכים ליעילים פחות ותפוקתם מצטמצמת. הזרקות בפנים של חומצה היאלורונית מאפשרות למלא קמטים באופן ישיר, או למלא אזורים בהם חסר נפח (מילוי מקומי של חריצים וקמטים בדרגות עומק שונות או מילוי שפתיים). התוצאות של ההזרקה נראות באופן מידי. לכל חלק באזור הפנים והגוף יש נוסחה ייחודית של החומצה המתאימה להם ביותר, אשר נבדלת הן בגודל המולקולות שלה והן במשתנים נוספים אחרים. חשוב מאד להזריק את החומצה ההיאלורונית הנכונה, במינון, בכמות, ובקצב הנכון.
  • ישנן חומצות היאלורוניות שנועדו למילוי חריצים, למילוי נפחים, או לשיפור מרקם עור ומתן חיות.
  • חומרים משפעלי קולגן- הקולגן , לסוגיו, הינו הגורם העיקרי המקנה לעור שלנו את הגמישות האלסטיות, והברק. יכולת הגוף ליצר קולגן הולכת ומצטמצמת עם השנים. ישנם מספר חומרים מסוגים שונים שנועדו לשפעל מחדש את הקולגן ולגרום לגוף שלנו לייצר שוב את אותו קולגן רצוי.
  1. פרופילו- הינה חומצה היאלורונית שלא מייצרת נפח כלל אלא אך ורק משפעלת את הקולגן ועל ידי כך משפרת מרקם וממצקת את העור. ניתן לשלב פרופילו עם טיפולי לייזר להגברת הפעילות.
  2. ראדיאס- חומר המכיל יוני סידן - הגורמים להתמצקות העור
  3. סקולפטרה- חומצה פולילקטית- גורמת לשיפעול, מיצוק, מעט הרמה ומתיחה של העור ומקנה ברק
  4. הרמוניקה- חומצה היאלורונית בשילוב חומר המשפעל את הקולגן - מעניק מעט נפח אך בעיקר מיצוק וברק
  • בוטוקס ( לסוגיו ) – הזרקה של בוטוקס גורמת להחלשתם הזמנית של השרירים הרצויים וכך מסייעת להחלקת אזור המצח, טשטוש של קמטי הבעה, הרמת גבות ופתיחת ארובות העיניים ומעניקה  מראה חיוני, רענן וצעיר. הזרקת בוטוקס היא תהליך קצר ופשוט המתבצע במרפאה ולאחר מכן אין כל צורך בהשגחה. הבוטוקס הנמצא בשימוש במרפאה של ד"ר אלון לירן עבר את אישור הרשויות באירופה, ארה"ב וישראל והנו חומר בטוח לחלוטין.על מנת להשיג תוצאות אופטימליות הזרקת בוטוקס צריכה להיעשות ע"י רופא מומחה בתחום וזאת על מנת להחליק את הקמטים ולשמור על הבעת פנים מלאה. לאחר כ-3 ימים החומר מתחיל לעבוד ולאחר 6 ימים הוא מגיע לשיאו. ההשפעה של החומר חולפת לאחר כ-3 חודשים ולאחר מכן יש לחדש את הזרקת הבוטוקס בכדי, לשמר את תוצאות הטיפול.
  • שומן עצמוני - מילוי בשומן עצמוני, מסייע לריענון וחידוש העור ולמרקמו, השומן מוסיף נפחים באזורים מרוקנים, מסייע להתחדשות תאי הקולגן וכך תורם לעור בריא וחיוני יותר בעתיד. לאחר קליטת השומן בעור, הוא נשאר לתמיד. השומן הופך להיות חלק בלתי נפרד מהגוף, ממש כמו כל רקמות השומן אחרת בגוף. הזרקת שומן עצמוני באזור הפנים מסייעת למלא אזורים רבים באזור הפנים: מצח, עפעפיים, ארובות העיניים, עצמות הלחיים, צידי העיניים, קמטים באזור הפה, אזור הסנטר והלסת ואזור הגבות. בגלל שהשומן אינו חומר סינתטי וחלק מהשומן נספג. לעתים נדרשת פרוצדורה נוספת של שאיבה והזרקה.

הזרקות לפנים מחירים ועלויות

המחירים של טיפול הזרקות תלוי במספר רב של גורמים: החומר המוזרק (חומצה היאלורונית, בוטוקס ושומן עצמוני), מספר המקומות בהם מוזרק החומר באזור הפנים, המינון של החומר המוזרק והתדירות בה מבוצע הטיפול. הטיפול בבוטוקס נעשה בתדירות של כל שלושה חודשים בערך ואילו תדירות הטיפול בחומצה היאלורונית משתנה בהתאם לספיגה של החומר בעור, במינון ובקצב ההזרקה (ד"ר אלון לירן מאמין שיש להזריק את החומרים במינונים קטנים יחסית על מנת להגיע לתוצאות הטובות והטבעיות ביותר). כמו כן, חשוב לדעת שיש הבדלים מהותיים בהרכבים הכימיים של חומצות היאלורוניות, כך חשוב לדעת בדיוק, איזה חומצה מוזרקת ומי הרופא שמזריק את החומר ומה הניסיון שלו בתחום האסתטיקה.

ד"ר אלון לירן הוא רופא בכיר במחלקה לכירורגיה פלסטית ויחידת הכוויות במרכז הרפואי ע"ש חיים שיבא תל השומר. לד"ר אלון לירן יש ניסיון רב בכל תחומי הכירורגיה האסתטית והטיפולים האסתטיים. ד"ר אלון לירן מקפיד לשמור על יחס אישי עם מטופליו יחד עם מקצועיות ברמה הגבוהה ביותר, החל משלב הייעוץ הראשוני, במהלך הטיפול והמעקב שלאחריו. ד"ר אלון לירן זוכה להערכה מרובה בקרב מטופליו בזכות התמיכה, ההקשבה והרגישות שהוא מגלה.

אם אתם מעוניינים לקבל אינפורמציה נוספת על הזרקות לפנים מחירים ועלויות, או טיפולים אסתטיים אחרים, אתם מוזמנים להתקשר אלינו בטלפון: 054-4607139, לכתוב לנו לכתובת אימייל: alonliranmd@gmail.com או צרו קשר כאן.