עלות ניתוח הרמת עפעפיים ניתוח הרמת עפעפיים מחירים

ניתוח הרמת עפעפיים מחיר

ניתוח הרמת עפעפיים

העיניים הן מהאיברים החשובים והרגישים ביותר בגוף האדם ולעפעפיים יש תפקיד משמעותי בהגנה עליהן מפני פציעה, שמירת הלחות וצמצום כניסת האור. המצמוץ (סגירה ופתיחה של העפעפיים במהירות) מסייע בסילוק גורמים המגרים את העין. העפעפיים שלנו עובדות ללא הפסק במשך כל שעות היום והלילה (גם כשאנחנו ישנים יש תנועה בלתי פוסקת של העפעפיים) ובמשך השנים מתרחש תהליך טבעי של הזדקנות העור והחלשות השרירים סביב ארובות העיניים. העור מזדקן והופך להיות פחות הדוק ומתוח, העפעפיים נופלות וזה מה שמקנה להן את המראה העייף והמבוגר.

למידע נוסף לחצו כאן

מהו ניתוח להרמת עפעפיים?

בפרוצדורה של ניתוח הרמת עפעפיים מסירים את עודפי העור והשומן מהעפעפיים (העליונים והתחתונים) באמצעות חתך זעיר  ומהדקים את גבול העפעף התחתון (במידת הצורך). באמצעות הניתוח מחזירים לעיניים את המראה הצעיר והחיוני שהיה להן לפני צניחת העפעפיים. ניתוח הרמת עפעפיים הוא אחד הניתוחים השכיחים ביותר בתחום הרפואה האסתטית. משך ניתוח עפעפיים הוא קצר באופן יחסי לניתוחים אחרים, ההחלמה קלה ומהירה בדרך כלל וכך גם החזרה לשגרת היומיום. לפני שמבצעים ניתוח עפעפיים חשוב לבצע תיאום ציפיות בין הרופא למטופל על מנת למנוע אכזבות ולהבין בדיוק מה ניתן לבצע בניתוח ואיך יראו העפעפיים לאחר הניתוח.

איזה בדיקות יש לבצע לפני ניתוח עפעפיים?

לפני הניתוח יש לבצע בדיקה מקיפה של אזור העפעפיים ע"י רופא פלסטי המתמחה בתחום זה. הרופא יאבחן ויציע את שיטת הטיפול המתאימה ביותר. לאחר מכן יש לבצע בדיקת עיניים אצל רופא עיניים בה יבצעו בדיקת שדה ראייה, בדיקת היכולת לייצר דמעות ויובש של העיניים. (ניתוח עפעפיים עלול לגרום להחמרת היובש בעיניים משך מספר שבועות לאחר הניתוח). כמו כן יש לבצע בדיקות דם הכוללת גם תפקוד בלוטת התריס.

הרמת עפעפיים ניתוח בהרדמה מלאה או מקומית?

את הניתוח ניתן לבצע בהרדמה מלאה או בהרדמה מקומית עם טשטוש בהחלטה משותפת של המטופלת והרופא המנתח.

כמה זמן אורך ניתוח עפעפיים?

ניתוח עפעפיים אורך בין שעה וחצי לשעתיים.

מהו משך זמן ההחלמה מניתוח הרמת עפעפיים?

לאחר הניתוח המטופלת נשארת להשגחה במשך מספר שעות ולאחריהן היא משוחררת לביתה. בשעות הראשונות מומלץ לשכב עם ראש מורם מעט ולהניח רטיות קרות על העיניים (הרטיות מקטינות את הבצקת והנפיחות). בימים הראשונים שאחרי הניתוח עלולים להיווצר שטפי דם, בצקות ונפיחות. על מנת להפחית את תחושת הגירוי יש להשתמש בטיפות ומשחות העוזרות להפיג את הגירוי. בדרך כלל חוזרים לשגרה היומיומית לאחר 4-7 ימים לאחר הניתוח וזאת בהתאם להוראות הרופא המטפל. מומלץ להימנע מפעילות גופנית מאומצת וחשיפת העיניים לשמש חזקה במשך שישה שבועות.

מהי עלות ניתוח הרמת עפעפיים?

ניתוח הרמת עפעפיים מחיר ההליך משתנה מאוד בין מטופל למטופל עקב פרמטרים רבים: האם יש צורך בניתוח גם בעפעפיים העליונות וגם בתחתונות, האם הניתוח מבוצע בהרדמה מקומית או מלאה, מהו מבנה העיניים של המטופל, הניסיון והמוניטין של הרופא המנתח ועוד.

על מנת לדעת מהו מחיר ניתוח הרמת עפעפיים, יש לבצע פגישה עם הרופא בה הוא יאבחן וימליץ על הטיפול המתאים ביותר עבורך. ניתוח עפעפיים דורש דיוק ומומחיות ולכן חשוב שיבוצע ע"י רופא מומחה ובעל ניסיון רב בתחום.

ד"ר אלון לירן הוא רופא בכיר במחלקה לכירורגיה פלסטית ויחידת הכוויות במרכז הרפואי ע"ש חיים שיבא תל השומר. לד"ר אלון לירן יש ניסיון רב בכל תחומי הכירורגיה האסתטית והטיפולים האסתטיים. ד"ר אלון לירן מקפיד לשמור על יחס אישי עם מטופליו יחד עם מקצועיות ברמה הגבוהה ביותר, החל משלב הייעוץ הראשוני, במהלך הטיפול והמעקב שלאחריו. ד"ר אלון לירן זוכה להערכה מרובה בקרב מטופליו בזכות התמיכה, ההקשבה והרגישות שהוא מגלה.

אם אתם מעוניינים לקבל אינפורמציה נוספת על ניתוח הרמת עפעפיים מחירים או לקבוע שיחת ייעוץ, אתם מוזמנים להתקשר אלינו בטלפון:  054-4607139, לכתוב לנו לכתובת אימייל: alonliranmd@gmail.com או צרו קשר כאן.