מנתח עפעפיים הטוב ביותר רופא מומלץ לניתוח עפעפיים

מנתח עפעפיים מומלץ

רופא מומלץ לניתוח עפעפיים

אם אנשים שואלים אתכם במשך רוב שעות היום, האם אתם עייפים, או אם הם מעירים לכם שאתם נראים מאוד עייפים למרות שאתם בכלל לא חשים עייפות, יכול להיות שהסיבה לכך שהעפעפיים שלכם שמוטים כלפי מטה ומקנים לכם מראה מבוגר ועייף. ככל שאנו מתבגרים השרירים בעפעפיים נחלשים ומצטברים בהם עודפי שומן.

בניתוח עפעפיים מסירים את עודפי השומן ורקמות העור העודפות, מותחים ומהדקים אותן. הניתוח מקנה מראה חיוני וצעיר יותר ופעמים רבות אף משפר את שדה הראייה של המטופל.

למידע נוסף לחצו כאן

למי מומלץ לעבור ניתוח עפעפיים?

ניתוח עפעפיים כדאי לבצע במספר מקרים:

  • כאשר יש מצבורי שומן בעפעפיים העליונים או התחתונים
  • קיימים עודפי עור באזור העפעפיים העליונים
  • העפעפיים התחתונים שמוטים וגורמים לחשיפת החלק הלבן שמתחת לקשתית.
  • שינוי ניכר במראה הפנים המשווה להם מראה עייף ומבוגר.
  • מראה של "שקיות" מתחת לעיניים.

מה עושים בניתוח להרמת עפעפיים?

בהליך הניתוחי, מנתח עפעפיים מסיר את עודפי העור והשומן מהעפעפיים (העליונים והתחתונים) באמצעות חתך זעיר ובמידת הצורך מהדק עת העפעף התחתון . משך ניתוח הרמת עפעפיים הוא קצר באופן יחסית לניתוחים אחרים, ההחלמה ממנו קלה ומהירה ובדרך כלל גם החזרה לשגרת היומיום. לעתים יש צורך לבצע גם הרמה של הגבות ו/או המצח וניתן לבצע את הפרוצדורות במקביל .

מהן ההכנות והבדיקות שצריך לבצע לפני ניתוח עפעפיים?

כמו בכל ניתוח אחר, גם בניתוח עפעפיים יש לבצע מספר בדיקות שגרתיות (בדיקות דם הכוללת תפקוד בלוטת התריס). אם אתם נוטלים תרופות מדללות דם, צריך להפסיק ליטול אותן כשבועיים לפני הניתוח, אם אתם מעשנים זאת הזדמנות מצוינת להפסיק לעשן, או שיש להפסיק שלושה שבועות לפני הניתוח ושבועיים אחריו. לפני הניתוח יש לעבור בדיקה מקיפה אצל רופא עיניים בה יבצעו בדיקת שדה ראייה, בדיקת היכולת לייצר דמעות ויובש של העיניים. (ניתוח עפעפיים עלול לגרום להחמרת היובש בעיניים המשך מספר שבועות לאחר הניתוח).

איך בוחרים מנתח עפעפיים מומלץ?

 כיום, למצוא מנתחי עפעפיים מומלצים זאת משימה לא קלה, יש מנתחים פלסטיים רבים ולבחור את המנתח המתאים ביותר עבורך יכול להיות אתגר לא פשוט. ננסה לתת לך מספר טיפים שיעזרו לכוון אתכם לבחירה הטובה ביותר עבורכם:

  • ניסיון – לניסיון של הרופא יש תפקיד משמעותי בהצלחת הניתוח. סביר להניח שתעדיפי לבחור במנתח שכבר ניתח עשרות או מאות פעמים.
  • כימיה ותקשורת – חשוב מאוד שתהיה לך תקשורת ושפה משותפת עם הרופא המנתח. הרופא צריך לדבר איתך בצורה אדיבה ונעימה ולהיות קשוב לרצונות ולפחדים שלך. רק כימיה טובה תאפשר פרוצדורה מוצלחת ושביעות רצון שלך מתוצאות הניתוח. חלק בלתי נפרד מהקשר בין הרופא והמטופלת הוא מתן אמון מלא ותיאום ציפיות – ללא תקשורת טובה והרגשה שאת סומכת במאה אחוז על המנתח, המטופלת עשויה לצאת מהניתוח בהרגשת החמצה ותסכול.
  • מקצועיות והקשבה – חשוב שהרופא ייתן לך תשובות מפורטות ומדויקות ככל האפשר לשאלותייך על מנת להסיר את החששות וליצור עבורך סביבה תומכת ורגישה.

ניתוח עפעפיים רופאים מומלצים - סיכום

בבחירת ניתוח מנתח עפעפיים הטוב ביותר הוא למצוא רופא בעל ניסיון, מקצוען וזה שאת מרגישה הכי נוח לדבר איתו ומוצאת איתו שפה משותפת.

ד"ר אלון לירן הוא רופא בכיר במחלקה לכירורגיה פלסטית ויחידת הכוויות במרכז הרפואי ע"ש חיים שיבא תל השומר. לד"ר אלון לירן יש ניסיון רב בכל תחומי הכירורגיה האסתטית והטיפולים האסתטיים. ד"ר אלון לירן מקפיד לשמור על יחס אישי עם מטופליו יחד עם מקצועיות ברמה הגבוהה ביותר, החל משלב הייעוץ הראשוני, במהלך הטיפול והמעקב שלאחריו. ד"ר אלון לירן זוכה להערכה מרובה בקרב מטופליו בזכות התמיכה, ההקשבה והרגישות שהוא מגלה.

אם את מחפשת רופא מומלץ לניתוח עפעפיים שתוכלי לסמוך עליו ולבטוח בו, הגעת לכתובת הנכונה! את מוזמנת להתקשר אלינו בטלפון:  054-4607139, לכתוב לנו לכתובת אימייל: alonliranmd@gmail.com או צרו קשר כאן.