הגדלת חזה רופא הכי טוב רופאים מומחים להגדלת חזה

מומחה להגדלת חזה

הגדלת חזה, רופא מומלץ - רופאים מומחים להגדלת חזה

כבר משחר האנושות סימל החזה הנשי את האמהות והנשיות, וניתן למצוא פסלים רבים מתרבויות עתיקות המציגים את גוף האישה עם חזה גדול ושופע. תפיסה זו לא השתנתה בהרבה, וגם בתרבות של המאה ה-21, החזה הנשי עדיין מהווה חלק מהותי בתפיסת האישה את גופה ושל הסובבים אותה.
ניתוח הגדלת חזה עוזר לנשים רבות בפיתוח הביטחון העצמי ובמתן כלים חדשים להרגשת שביעות רצון, העצמה נשית ושיפור דימוי הגוף.

לעתים ניתוח הגדלת שדיים נעשה כחלק מתהליך התאמה במקרים של אסימטריה או חוסר התפתחות של שד אחד או שניהם, מצבים של שדיים היפופלסטיים, טוברוטים או טובולרים.
אך כדי שהניתוח באמת ישקף את משאלתה של המטופלת ותוצאותיו אכן יתרמו להרגשתה הטובה ולא יכזיבו, חשוב להבטיח, שהאבחון, הייעוץ והניתוח עצמו מבוצעים בידיים הנכונות. לכן, ההחלטה החשובה ביותר היא זו שמתקבלת בראשית התהליך: בחירת המנתח הטוב ביותר.
לשם כך, אפשר להתחיל בחיפוש כללי כגון "המלצות על מנתחים פלסטיים הגדלת חזה", או "ניתוחי חזה רופאים מומלצים", אך חיפוש כזה יניב הרבה מאד תוצאות, שחלק גדול מהן הוא פרסומי. המידע הראשוני שיתקבל יכול להיות טוב כדי לספק כיוון כללי, אך הוא אינו מספיק לביצוע בחירה מושכלת.

כדי למצוא כירורג פלסטי מנוסה, מיומן ואמין, עם היסטוריה מוכחת של תוצאות מעולות מתוך רשימה של רופאים מומלצים לניתוח הגדלת חזה, צריך לשאול שאלות נוספות, ולרדת לפרטים הקטנים. השורות הבאות מפרטות כמה פרמטרים חשובים שיש לבדוק לגבי המנתח והאינטראקציה עמו, בתהליך הבחירה מתוך רשימת רופאים מומלצים להגדלת חזה.
טיפ נוסף שיכול לעשות הבדל גדול הוא, לא להסתפק רק בהמלצות מהאינטרנט ובמידת האפשר, לבקש המלצות על רופאים להגדלת חזה מנשים אחרות מתוך מעגל המשפחה, החברות והמכרות, שעברו ניתוח כזה.

למידע נוסף לחצו כאן

 

 

מאיזה גיל מומלץ לעבור ניתוח הגדלת חזה?

האיגוד לכירורגיה פלסטית ממליץ לעבור ניתוח להגדלת חזה רק אחרי גיל 18 מכיוון שעד גיל זה החזה עדיין נמצא בשלבי התפתחות והתערבות מוקדמת מדי עלולה לפגוע בהתפתחות הטבעית של השדיים. במקרים חריגים (חוסר התפתחות של שד אחד, שדיים צינוריים, או אסימטריה חריגה) אפשר לשקול לבצע את הניתוח לפני גיל 18 מכיוון שתופעות אלו עלולות לפגוע בדימוי הגוף מה שעשוי לגרום למצוקה נפשית גדולה וקשיים חברתיים.

 

איך בוחרים רופא מומחה להגדלת חזה?

בישראל יש מספר רב של רופאים מומחים להגדלת חזה, זה לא תמיד פשוט לבחור בין כל הרופאים השונים מי הוא המתאים ביותר עבורך. יש מספר פרמטרים שכדאי לחשוב עליהם לפני ניתוח הגדלת חזה:

ניתוח הגדלת חזה רופא מומלץ – איך בוחרים?

  • ניסיון – למרות שניתוח הגדלת חזה נחשב לפרוצדורה פשוטה ישנם הרבה ניואנסים קטנים שחשוב להקפיד עליהם על מנת שהתוצאה תהיה יפה, טבעית ותענה על הציפיות שלך כמטופלת. לכן חשוב לפנות למנתח בעל ניסיון בתחום השד שיודע להקשיב לשאיפות ולציפיות שלך והביא אותן לביטוי על שולחן הניתוחים. לא כל הגדלת שדיים זהה, ויש לתפור את החליפה למטופלת.
  • תקשורת וכימיה טובה – זהו אחד הפרמטרים החשובים ביותר לבחירת מנתח פלסטי, חשוב מאוד שתהיה לך תקשורת ושפה משותפת עם הרופא. הרופא צריך לדבר איתך בגובה העיניים, בצורה אדיבה ונעימה ולהיות קשוב לרצונות ולפחדים שלך. רק כימיה טובה תאפשר פרוצדורה מוצלחת ושביעות רצון שלך מתוצאות הניתוח. חלק בלתי נפרד מהקשר בין הרופא והמטופלת הוא מתן אמון מלא ותיאום ציפיות ללא כימיה טובה, המטופלת עלולה לצאת מהניתוח בהרגשת החמצה ותסכול.
  • הגדלת חזה המלצות על רופאים אחת הדרכים לבחור רופא מנתח היא לשמוע המלצות מפי המטופלות שלו. אם את לא מכירה מטופלות באופן אישי ניתן לקרוא את ההמלצות באתר אינטרנט ולהתרשם או לבקש טלפונים של מטופלות לחוות דעת.
  • לפני ואחרי יש לבקש מהרופא לראות צילומים של עבודתם לפני הניתוח ולאחריו. עפ"י התמונות תוכלי להחליט האם את מתרשמת מעבודתו של הרופא.
  • חבר באיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית – יש לוודא שהרופא הוא חבר באיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית. רק חברים באיגוד רשאים לבצע ניתוחים פלסטיים ואסתטיים של הגדלת החזה.
  • מקצועיות והקשבה חשוב שהרופא יעניק לך זמן רב ככל הניתן, ויוכל לענות ולתת הסברים מקיפים על התהליך שאת עוברת (מידע על ההכנות לניתוח, מהן האפשרויות השונות, זמן הניתוח, כמה זמן נמשכת ההחלמה, סיכונים ועוד). חיוני שהרופא ייתן לך תשובות מפורטות ומדויקות ככל האפשר לשאלותייך על מנת להסיר את החששות וליצור עבורך סביבה תומכת ורגישה.

 

דרכים טבעיות להגדלת חזה

פרמטר חשוב נוסף שיכול לסייע בבחירת המנתח, הוא מבחר האפשרויות שביכולתו להעמיד לרשות המטופלת. יש נשים שהיו מאד רוצות להגדיל את החזה, אך נרתעות מהחדרת שתלים לגופן.
כיום, קיימת אפשרות להגדיל את החזה באמצעות הזרקת שומן עצמי, שעשויה לתת את המענה המושלם למי שמחפשת אחר החלופה הטבעית ונמצאת מתאימה להליך זה.
זוהי טכניקה שמספקת תוצאות נפלאות ומראה טבעי, אך דורשת רמת מיומנות מאוד גבוהה מהמנתח/ דר' אלון לירן הוא מהמובילים בישראל בהגדלת חזה באמצעות הזרקת שומן עצמי. כאן, ניתן למצוא מידע נוסף על השיטה.

 

הגדלת חזה רופאים מומלצים - סיכום

בבחירת ניתוח הגדלת חזה רופא הכי טוב הוא בעל ניסיון, מקצוען וזה שאת מרגישה הכי נוח לדבר איתו על גופך ועל הרצונות הכמוסים שלך.

ד"ר אלון לירן הוא רופא בכיר במחלקה לכירורגיה פלסטית ויחידת הכוויות במרכז הרפואי ע"ש חיים שיבא תל השומר. לד"ר אלון לירן יש ניסיון רב בכל תחומי הכירורגיה האסתטית והטיפולים האסתטיים. דרלירן עשה תת התמחות בתחום של ניתוחי שד אסתטיים ושחזורים במחלקה לכירורגיה פלסטית בבית החולים האוניברסיטאי בגנט , בלגיה והוא בעל ניסיון עשיר בתחום זה. ד"ר אלון לירן מקפיד לשמור על יחס אישי עם מטופליו יחד עם מקצועיות ברמה הגבוהה ביותר, החל משלב הייעוץ הראשוני, במהלך הטיפול והמעקב שלאחריו. ד"ר אלון לירן זוכה להערכה מרובה בקרב מטופליו בזכות התמיכה, ההקשבה והרגישות שהוא מגלה.

אם את מחפשת רופא מומלץ להגדלת חזה שתוכלי לסמוך עליו ולבטוח בו, הגעת לכתובת הנכונה! את מוזמנת להתקשר אלינו בטלפון:  054-4607139, לכתוב לנו לכתובת אימייל: alonliranmd@gmail.comm או צרו קשר כאן.