הגדלת חזה רופא הכי טוב רופאים מומחים להגדלת חזה

מומחה להגדלת חזה

רופאים מומחים להגדלת חזה

כבר משחר האנושות סימל החזה הנשי את האימהות והנשיות, וניתן למצוא פסלונים רבים מתרבויות עתיקות המציגים את גוף האישה עם חזה גדול ושופע. תפיסה זו לא השתנתה בהרבה, וגם בתרבות של המאה ה-21, החזה הנשי עדיין מהווה חלק מהותי בתפיסת האישה את גופה ושל הסובבים אותה. ניתוח הגדלת חזה עוזר לנשים רבות בפיתוח הבטחון העצמי ומתן כלים חדשים להרגשת שביעות רצון, העצמה נשית ושיפור דימוי הגוף.

למידע נוסף לחצו כאן

מאיזה גיל מומלץ לעבור ניתוח הגדלת חזה?

האיגוד לכירורגיה פלסטית ממליץ לעבור ניתוח להגדלת חזה רק אחרי גיל 18 מכיוון שעד גיל זה החזה עדיין נמצא בשלבי התפתחות והתערבות מוקדמת מדי עלולה לפגוע בהתפתחותן הטבעית של השדיים. במקרים חריגים (חוסר התפתחות של שד אחד, שדיים צינוריים, או אסימטריה חריגה) אפשר לשקול לבצע את הניתוח לפני גיל 18 מכיוון שתופעות אלו עלולות לפגוע בדימוי הגוף מה שעשוי לגרום למצוקה נפשית גדולה וקשיים חברתיים.

איך בוחרים רופא מומחה להגדלת חזה?

בישראל יש מספר רב של רופאים מומחים להגדלת חזה, זה לא תמיד פשוט לבחור בין כל הרופאים השונים מי הוא המתאים ביותר עבורך. יש מספר פרמטרים שכדאי לחשוב עליהם לפני ניתוח הגדלת חזה:

ניתוח הגדלת חזה רופא מומלץ – איך בוחרים?

  • ניסיון – למרות שניתוח הגדלת חזה נחשב לפרוצדורה פשוטה ישנם הרבה ניואנסים קטנים שחשוב להקפיד עליהם על מנת שהתוצאה תהיה יפה, טבעית ותענה על הציפיות שלך כמטופלת. לכן חשוב לפנות למנתח בעל ניסיון בתחום השד שיודע להקשיב לשאיפות ולציפיות שלך והביא אותן לביטוי על שולחן הניתוחים. לא כל הגדלת שדיים זהה, ויש לתפור את החליפה למטופלת.
  • תקשורת וכימיה טובה – זהו אחד הפרמטרים החשובים ביותר לבחירת מנתח פלסטי, חשוב מאוד שתהיה לך תקשורת ושפה משותפת עם הרופא. הרופא צריך לדבר איתך בגובה העיניים, בצורה אדיבה ונעימה ולהיות קשוב לרצונות ולפחדים שלך. רק כימיה טובה תאפשר פרוצדורה מוצלחת ושביעות רצון שלך מתוצאות הניתוח. חלק בלתי נפרד מהקשר בין הרופא והמטופלת הוא מתן אמון מלא ותיאום ציפיות – ללא כימיה טובה, המטופלת עלולה לצאת מהניתוח בהרגשת החמצה ותסכול.
  • הגדלת חזה המלצות על רופאים – אחת הדרכים לבחור רופא מנתח היא לשמוע המלצות מפי המטופלות שלו. אם את לא מכירה מטופלות באופן אישי ניתן לקרוא את ההמלצות באתר אינטרנט ולהתרשם או לבקש טלפונים של מטופלות לחוות דעת .
  • לפני ואחרי –יש לבקש מהרופא לראות צילומים של עבודתם לפני הניתוח ולאחריו. עפ"י התמונות תוכלי להחליט האם את מתרשמת מעבודתו של הרופא.
  • חבר באיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית – יש לוודא שהרופא הוא חבר באיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית. רק חברים באיגוד רשאים לבצע ניתוחים פלסטיים ואסתטיים של הגדלת החזה.
  • מקצועיות והקשבה – חשוב שהרופא יעניק לך זמן רב ככל הניתן, ויוכל לענות ולתת הסברים מקיפים על התהליך שאת עוברת (מידע על ההכנות לניתוח, מהן האפשרויות השונות, זמן הניתוח, כמה זמן נמשכת ההחלמה, סיכונים ועוד). חיוני שהרופא ייתן לך תשובות מפורטות ומדויקות ככל האפשר לשאלותייך על מנת להסיר את החששות וליצור עבורך סביבה תומכת ורגישה.

הגדלת חזה רופאים מומלצים - סיכום

בבחירת ניתוח הגדלת חזה רופא הכי טוב הוא בעל ניסיון, מקצוען וזה שאת מרגישה הכי נוח לדבר איתו על גופך ועל הרצונות הכמוסים שלך.

ד"ר אלון לירן הוא רופא בכיר במחלקה לכירורגיה פלסטית ויחידת הכוויות במרכז הרפואי ע"ש חיים שיבא תל השומר. לד"ר אלון לירן יש ניסיון רב בכל תחומי הכירורגיה האסתטית והטיפולים האסתטיים. דר‘ לירן עשה תת התמחות בתחום של ניתוחי שד אסתטיים ושחזורים במחלקה לכירורגיה פלסטית בבית החולים האוניברסיטאי בגנט , בלגיה והוא בעל ניסיון עשיר בתחום זה. ד"ר אלון לירן מקפיד לשמור על יחס אישי עם מטופליו יחד עם מקצועיות ברמה הגבוהה ביותר, החל משלב הייעוץ הראשוני, במהלך הטיפול והמעקב שלאחריו. ד"ר אלון לירן זוכה להערכה מרובה בקרב מטופליו בזכות התמיכה, ההקשבה והרגישות שהוא מגלה.

אם את מחפשת רופא מומלץ להגדלת חזה שתוכלי לסמוך עליו ולבטוח בו, הגעת לכתובת הנכונה! את מוזמנת להתקשר אלינו בטלפון:  054-4607139, לכתוב לנו לכתובת אימייל: alonliranmd@gmail.com או צרו קשר כאן.