טיפול לייזר מתחת לעיניים בקלות וביעילות

טיפול לייזר מתחת לעיניים

 

אין ספק שהעיניים שלנו הן הכלי שמשקף בצורה הטובה ביותר את מצב רוחנו, לא לחינם קיימים הביטויים: "עיניים עצובות, עיניים צוחקות ועיניים עייפות", למרות שהפנים יוצרות הבעות שונות, לעיניים יש חשיבות עליונה כיצד אנו נראים בעיני הסביבה החיצונית. זאת הסיבה, שנשים רבות ואף גברים בוחרים לעבור טיפולי אסתטיים שונים באזור העיניים וזאת על מנת להחזיר את המראה הצעיר והחיוני.

העור באזור העיניים רגיש ודק במיוחד ולכן חלים בו שינויים רבים ככל שחולפות השנים. סיבות רבות גורמות להופעת קמטים, שקעים וכתמים מתחת לעיניים והמראה שנוצר הוא של אדם עייף, חסר אנרגיה ומבוגר מכפי גילו.

למידע נוסף לחצו כאן

מהן הסיבות להופעת כתמי פיגמנטציה, קמטים ושקעים באזור העיניים?

קיימים גורמים רבים המקנים לעיניים מראה זקן, עייף, מקומט וחסר חיוניות:

  • גיל - תהליך ההתבגרות הטבעי של הגוף.
  • שינויים הורמונליים - אצל נשים (בעיקר לאחר גיל 50) חלה ירידה משמעותית בכמות האסטרוגן מה שמביא גם לירידה בייצור הקולגן והאלסטין ובעקבות כך גם לעור פחות אלסטי וחיוני.
  • גנטיקה – סיבות תורשתיות התורשה משחקות תפקיד חשוב משמעותי בתהליך הזדקנות העור. לכל אחד יש מבנה עור שונה לחלוטין, מה שמשפיע על הנראות העור באזור העיניים.
  • עישון – נשים וגברים מעשנים חשופים יותר לתוצאות ההרסניות של הניקוטין ושאר הכימיקלים המסוכנים המצויים בסיגריות ושאר מוצרי טבק על העור וכמובן על שאר מערכות הגוף האחרות.
  • תזונה – בשנים האחרונות, עלתה המודעות לחשיבות העצומה של תזונה נכונה ועל ההשפעות שלה על כל האיברים בגוף ובפרט על העור. אכילה של ג'אנק פוד, מזונות מעובדים עתירי סוכר ונתרן מסבים נזק כביר לעור הפנים.
  • קרני השמש – למרות האזהרות החוזרות ונשנות כנגד חשיפה ממושכת לקרני השמש, עדיין רבים לא מקפידים על שהייה מינימלית ככל האפשר תחת קרני השמש. החשיפה לשמש היא אחת הסכנות הגדולות ביותר לעור הפנים והסיבה למחלות עור וסרטן העור.

מה אפשר לעשות עם קמטים ושקיות מתחת לעיניים?

בשנים האחרונות חלה מהפכה של ממש בכל הקשור לטיפולים אסתטיים המטפלים בעור הפנים. יש מספר רב של שיטות מהפכניות המסייעות לטיפול אפקטיבי בעור הפנים (ניתוח מתיחת פנים, פילינג, הזרקת חומצה היאלורונית, הזרקת בוטוקס ועוד), אחת השיטות האפקטיביות ביותר לטיפול באזור מתחת לעיניים היא טיפול בלייזר. אך לפני שאתם מתחילים טיפול בלייזר, יש לשים לב שהטיפול במוצע על ידי רופא מיומן בעל ניסיון רב בתחום האסתטיקה – לצערנו, קיימים מכונים רבים, בהם  נעשה טיפול בלייזר ללא ההכשרה המתאימה וניסיון בתחום וכתוצאה מכך עלול להיגרם נזק חמור לעור הפנים. 

הטכנולוגי הייחודית של מכשירי הלייזר מאפשרת לרופא, טיפול המותאם באופן ספציפי. קרני הלייזר מאפשרות חדירה לעומקים משתנים באזורים שונים של הפנים, וזאת בהתאם לצרכים השונים של כל מטופל או מטופלת. כך, שגם באזורים בהם יש קמטים בעומקים שונים ניתן לקבל טיפול ממוקד ומדויק. לאחר הטיפול בלייזר, החזרה לשגרה היא מהירה למדי לעומת שיטות טיפול אחרות בהן יש התאוששות ארוכה יותר (ניתוח מתיחת פנים).

ד"ר אלון לירן הוא רופא בכיר במחלקה לכירורגיה פלסטית ויחידת הכוויות במרכז הרפואי ע"ש חיים שיבא תל השומר. לד"ר אלון לירן יש ניסיון רב בכל תחומי הכירורגיה האסתטית והטיפולים האסתטיים. ד"ר אלון לירן מקפיד לשמור על יחס אישי עם מטופליו יחד עם מקצועיות ברמה הגבוהה ביותר, החל משלב הייעוץ הראשוני, במהלך הטיפול והמעקב שלאחריו. ד"ר אלון לירן זוכה להערכה מרובה בקרב מטופליו בזכות התמיכה, ההקשבה והרגישות שהוא מגלה.

אם אתם מעוניינים לקבל אינפורמציה נוספת על טיפול לייזר מתחת לעיניים, או טיפולים אסתטיים אחרים, אתם מוזמנים להתקשר אלינו בטלפון:  054-4607139, לכתוב לנו לכתובת אימייל: alonliranmd@gmail.com או צרו קשר כאן.