טיפול לייזר לעור הפנים בקלות וביעילות

טיפול לייזר לעור הפנים

 

בעשור האחרון חלה התפתחות רפואית אדירה בתחומים רבים וזה לא פסח גם על הרפואה האסתטית, טיפולים שנחשבו בעבר למדע בדיוני הפכו למציאות וכיום ניתן לראות שינויים מדהימים ותוצאות מרשימות על פניהם של אנשים רבים. טכנולוגיות מהפכניות וחדשניות הביאו למהפכה אמיתית בתחום וכיום אפשר לטפל בצורה יעילה ובטוחה בקמטים, צלקות, פצעי אקנה, כתמי פיגמנטציה, שקעים ועוד פגמים אחרים בעור הפנים.

למידע נוסף לחצו כאן

מה הסיבה שטיפולי לייזר הפכו לפופולאריים כל כך?

טיפול לייזר לעור הפנים נותן מענה אפקטיבי ומדויק במקרים מורכבים של קמטים ופגמים בעור הפנים, בתהליך מתבצעת שיטה יעילה לקילוף העור, המקבילה למעשה לפילינג קל.

מה ניתן להשיג באמצעות טיפול לייזר בפנים?

טיפול לייזר משמש כפתרון מעולה למגוון רחב של בעיות: החלקה ושיפור של מרקם עור הפנים, הסרתם של כתמים, העלמת וטשטוש צלקות, מעודד חידוש העור וריפויו.

מה היתרונות של טיפול לייזר לעור הפנים?

היתרון הגדול של טיפול בלייזר הוא בכך שהוא מאפשר לגברים ונשים הנרתעים מניתוח מתיחת פנים, ליהנות משיפור משמעותי בעור הפנים וזאת ללא כל צורך בניתוח הכולל ניתוח בהרדמה מלאה וכל הכרוך בכך. (זמן התאוששות ארוך יותר, הפסקת נטילת תרופות כדוגמת אספירין וכו'). טיפול בלייזר מעניק גם פתרון מצוין ולא פולשני לצעירים עם מספר קטן של קמטים שאינם מעוניינים בניתוח מקיף. טיפול בלייזר מתאים במיוחד לעור פנים בו נדרש טיפול מעמיק יותר, כאשר הקמטים עמוקים למדי והמרקם של העור אינו אחיד, וגם במקרים בהם העור מצולק ומחוטט.

מה חשוב לדעת לפני שמתחילים טיפול בלייזר?

תחום האסתטיקה הרפואית פרוץ למדי בארץ ומכוני יופי וקוסמטיקאיות רבות, מציעים טיפולים שונים במחירים זולים מאוד. לצערנו, לא פעם המטופלים או המטופלות עלולים לסבול מנזק חמור לעור הפנים כתוצאה של טיפול לא מקצועי ואפילו רשלני. חשוב לבצע טיפול אסתטי בפנים רק במקום מורשה מקצועי ואמין, בו מי שמעניק את הטיפול, הוא רופא המתמחה בתחום האסתטיקה. טיפול פנים חייב להתבצע רק ע"י רופא בעל ניסיון והכשרה. אם אתם נתקלים במחיר זול במיוחד – כדאי לברר, מי בדיוק עומד מאחורי הפרסום והאם יש לו את כל התעודות וההכשרות המתאימות. במרבית המקרים, המחיר הזול יוצא יקר מאוד, קשה הרבה יותר לתקן נזק שנעשה בידיים לא מקצועיות.

לאחר כמה זמן יהיה אפשר להבחין בתוצאות של טיפול לייזר לעור הפנים?

בדרך כלל ניתן לראות את התוצאה הראשונית לאחר מספר ימים. שכבת התאים מתקלפת וחושפת את העור החדש, בנוסף לכך הטיפול בלייזר חודר לשכבות העור העמוקות וגורם לגירוי וזירוז יצרת קולגן חדש. התוצאה הסופית תיראה במיטבה לאחר מספר חודשים.

לאחר כמה זמן ניתן לחזור לשגרה?

החזרה לשגרה תתבצע עפ"י הוראות הרופא המטפל. בדרך החזרה לשגרה היא מהירה מאוד לעומת שיטות טיפול אחרות (ניתוח מתיחת פנים בו יש צורך בזמן התאוששות מהרדמה כללית).

ד"ר אלון לירן הוא רופא בכיר במחלקה לכירורגיה פלסטית ויחידת הכוויות במרכז הרפואי ע"ש חיים שיבא תל השומר. לד"ר אלון לירן יש ניסיון רב בכל תחומי הכירורגיה האסתטית והטיפולים האסתטיים. ד"ר אלון לירן מקפיד לשמור על יחס אישי עם מטופליו יחד עם מקצועיות ברמה הגבוהה ביותר, החל משלב הייעוץ הראשוני, במהלך הטיפול והמעקב שלאחריו. ד"ר אלון לירן זוכה להערכה מרובה בקרב מטופליו בזכות התמיכה, ההקשבה והרגישות שהוא מגלה.

אם אתם מעוניינים לקבל אינפורמציה נוספת על טיפול לייזר לעור הפנים, או טיפולים אסתטיים אחרים, אתם מוזמנים להתקשר אלינו בטלפון:  054-4607139, לכתוב לנו לכתובת אימייל: alonliranmd@gmail.com או צרו קשר כאן.