הרמת עפעפיים מחיר מחיר, סיבות ושיקולים בתמחור ההליך הניתוחי

הרמת עפעפיים מחיר

הרמת עפעפיים מחיר, סיבות ושיקולים בתמחור ההליך הניתוחי

 

אחד האזורים ה"מדברים" ביותר בגופנו הוא אזור העיניים. מבט בעיניו של אחר יוצר אצלנו ברגע רושם ראשוני לגבי סדרה שלמה של מאפיינים כמו מצב הרוח שלו, מידת העייפות או הערנות שלו, חיוניותו ובריאותו.

עיניים פעורות לרווחה למשל יכולות לשדר פחד, או לחילופין, תדהמה או פליאה; עיניים גדולות מתקשרות בראשנו עם מראה תינוקי או ילדותי ועיניים שזוויותיהן החיצוניות נוטות מטה משדרות מראה עייף או עצוב.

חשיבותו הגבוהה של אזור הפנים בכלל ושל אזור העיניים בפרט בתקשורת הבין אישית ובכל אינטראקציה אנושית עם זרים ומכרים כאחד, הפכה את ניתוחי וטיפולי האסתטיקה באזורים אלה למבוקשים ונפוצים מאד.

למידע נוסף לחצו כאן

הרקע לניתוחים באזור העפעפיים והגבות

ארובת העין היא חלל בגולגולת המשמש תושבת לגלגל העין ומגן עליו. דרכה עוברים סיבי עצב וכלי דם המחוברים לעין. בין החלל הגרמי של הארובה לבין גלגל העין ישנן רקמות מסוגים שונים המאורגנות בשכבות: רקמת שומן, רקמת חיבור ורקמת שריר.

חלקו הקדמי והחיצוני של גלגל העין, החשוף לסביבה, מוגן בחלקו על ידי העפעפיים העליונים והתחתונים המכוסים עור מבחוץ ומתחתיו, גם הם מורכבים מכמה וכמה שכבות של רקמות שומן, חיבור ושרירים.

עם הגיל, מתרחש תהליך התרופפות ומתיחה של השרירים השונים ובמקביל לכך, ישנה הצטברות של שומן ותזוזה של הרקמות השומניות וגם דלדול של העור העדין המכסה על העפעף.

כל אלה תורמים לצניחת העפעפיים ולפעמים, גם לצניחה של הגבות.

בניתוחי עפעפיים, מטפלים במצבורי השומן, מהדקים את השרירים ומסירים עור עודף במידת הצורך וכך מחזירים לעין מראה צעיר ורענן יותר.

הרמת עפעפיים - מחירים

הליך של הרמת עפעפיים נחשב ברוב המקרים לניתוח פשוט יחסית וקצר. יחד עם זאת, הוא ניתוח לכל דבר. וככזה, מורכבותו מושפעת מאוסף של שיקולים המשתנים בהתאם למטופל:

  • בכל ניתוח צריך להתחשב במצבו הרפואי של המטופל. למשל, בעיות עיניים כגון בעיה מבנית כלשהי בארובת העין עקב תאונה או חבלה, לחץ בארובת העין ( גלאוקומה), יובש בעיניים יכולות להשפיע על אופי ההליך ניתוחי. גם לבעיות רפואיות אחרות מהן סובל המטופל, או לתרופות שהוא נוטל, עשויות להיות השלכות על רמת המורכבות של ההליך.

  • היקף הניתוח: האם הוא מבוצע רק בעפעפיים העליונים או התחתונים, או שהוא מבוצע בשניהם ודורש התערבות נוספת עקב צניחת גבות למשל? חשיבות יתר יש לשים למיקום הגבות- במידה והגבות נמוכות או צנוחות חייבים להתייחס לזה בניתוח העפעפיים כי אם לא נתקן גם את הגבות מצב העפעפיים לא ישתפר ואולי אף יחמיר בעיקבות ניתוח.

  • סוג ההרדמה מותאם למטופל ולמקרה ספציפי. יש הבדל בתמחור הרדמה כללית, מקומית, או טשטוש.

את כל אלה המנתח יכול לדעת רק לאחר ביצוע הערכה מקיפה של המטופל: בדיקה פיסית ואבחון המצב הקיים, הכרת מצבו הבריאותי, תיאום ציפיות והבנת מטרותיו ורצונו של המטופל.

על אלה מתווספים רמת המומחיות של המנתח, ניסיונו והרקע המקצועי שלו – המשפיעים גם הם על המחיר.

לאור כל זאת, קל להבין מדוע מחיר הרמת עפעפיים משתנה בין מטופל אחד לאחר – לעיתים בפערים משמעותיים למדי.

הצהרה של מנתח על מחיר ידוע מראש, לא רק שעלולה להסתבר בדיעבד כרחוקה מהמציאות, אלא גם להצביע על חוסר מקצועיות שלו.

ניתוחי עפעפיים - דר' אלון לירן

כמומחה לכירורגיה פלסטית ורופא בכיר במחלקה לכירורגיה פלסטית ויחידת הכוויות במרכז הרפואי שיבא בתל השומר, מסלול ההכשרה המקצועית שלי, עבודתי והמחקרים הרפואיים שנטלתי חלק בהם הקנו לי ניסיון רב ורמת מיומנות מקצועית גבוהה מאד.

עבודתי מוכרת גם מחוץ לישראל ואני עובד בשיתוף פעולה עם מנתחים אחרים - גם באירופה.

ניתן להכיר אותי כאן באופן מעמיק יותר, או פשוט ליצור קשר לתיאום מפגש ראשון ליעוץ והיכרות:

בטלפון  054-4607139  |  באימייל  alonliranmd@gmail.com  |  או בטופס הפנייה בדף "צור קשר" באתר