הזרקת חומצה היאלורונית לשפתיים הזרקת חומצה היאלורונית בשפתיים

הזרקת חומצה היאלורונית בשפתיים

הזרקת חומצה היאלורונית לשפתיים

במשך אלפי שנים, כמעט בכל התרבויות האנושיות, מייחסים לשפתיים תכונות ארוטיות, הן מסמלות נשיות ויש להן השפעה ניכרת על האסתטיקה ומראה כל הפנים. שפתיים מלאות, מעוצבות וחושניות הן אידאל היופי של נשים רבות, ולכן צורת השפתיים מסייעת רבות בהגדלת הביטחון העצמי וגם על רמת המשיכה של האישה בעיני הסביבה. כיום, ניתן להפוך שפתיים דקות או כאלה שאיבדן מנפחן במשך השנים לשפתיים מלאות ולפנים מראה בריא וצעיר יותר.

למידע נוסף לחצו כאן

מהי הזרקת חומצה היאלורונית לשפתיים?

חומצה היאלורונית היא חומר טבעי המצוי בגופנו כיום, מסנטזים חומר זה מחיידקים ומשתמשים בו ליישומים אסתטיים רבים. השימוש בחומצה היאלורונית מעניק מראה טבעי לחלוטין, והתוצאה נשמרת במשך חודשים ארוכים ולעתים אפילו שנים.

מהם היתרונות של הזרקת חומצה היאלורונית?

לחומצה היאלורונית יש מספר יתרונות שהפכו אותה לחומר המועדף ע"י רופאים רבים הבוחרים בה כחומר מילוי ועיבוי של השפתיים ושל איברים אחרים בפנים.

  • התחדשות קולגן - בנוסף לשיפור האסתטי המיידי יש גם השפעה ארוכת טווח של מילוי השפתיים באמצעות חומצה היאלורונית -החומצה עוזרת להתחדשות הקולגן ברקמות התת עוריות ועוזרת למיצוק העור ושיפור מרקמו למשך זמן רב.
  • זמן הזרקה קצר - זמן ההזרקה של חומצה היאלורונית הוא בדרך כלל לא יותר מדקות אחדות.
  • תופעות לוואי וסיכונים – חומצה היאלורונית היא חומר טבעי, ולכן אין שום בעיות של דחיה, זהו חומר בטוח מאוד להזרקה ומילוי - בחירה ברופא מומחה בתחום הופכת את ההזרקה לפרוצדורה בטוחה לחלוטין.
  • זמן החלמה קצר מאוד - לאחר הזרקת חומצה היאלורונית לשפתיים אפשר לחזור לפעילות היומיומית השגרתית. מומלץ לא לבצע פעילויות מאומצות במהלך היום אך ביום למחרת אפשר לשוב לפעילות מלאה לגמרי.

איך מתבצעת הזרקת חומצה היאלורונית בשפתיים?

את החומצה ההיאלורונית מזריקים באמצעות מחט דקיקה מאוד שמאפשרת שליטה מלאה בכמות של החומצה בה משתמשים.

לאחר כמה זמן רואים את התוצאות?

אצל מרבית הנשים, אפשר לראות תוצאה של ההזרקה ממש לאחר רגע לאחר ההזרקה, אולם את התוצאה הסופית ניתן יהיה לראות רק לאחר כשלושה שבועות מיום הזרקת החומצה.

האם יש צורך בהזרקות חוזרות?

השיטה האידאלית של ד"ר אלון לירן היא הזרקת החומצה בכמויות קטנות ובאופן הדרגתי בכל מפגש. עפ"י ניסיונו, מומלץ לבצע מספר מפגשים ובכל פעם להוסיף מעט חומר מילוי מאשר למלא את השפתיים בכמות גדולה בפעם אחת. שימוש בשיטה זאת, מאפשר להגיע לתוצאה טבעית יותר במראה השפתיים. כך ניתן להגיע למראה רענן יותר לשפתיים מעוצבות יותר  ובעלות מראה בריא ומבריק.

האם יש מגבלת גיל בשימוש בחומצה היאלורונית?

בדרך כלל הביקוש לטיפול הוא בקרב נשים בגילאי 30-40 ומעלה אך לנשים עם שפתיים דקות המבקשות לעשות את הטיפול מוקדם יותר, אין מגבלת גיל בשימוש בהזרקת חומצה היאלורונית בשפתיים.

ד"ר אלון לירן הוא רופא בכיר במחלקה לכירורגיה פלסטית ויחידת הכוויות במרכז הרפואי ע"ש חיים שיבא תל השומר. לד"ר אלון לירן יש ניסיון רב בכל תחומי הכירורגיה האסתטית והטיפולים האסתטיים. ד"ר אלון לירן מקפיד לשמור על יחס אישי עם מטופליו יחד עם מקצועיות ברמה הגבוהה ביותר, החל משלב הייעוץ הראשוני, במהלך הטיפול והמעקב שלאחריו. ד"ר אלון לירן זוכה להערכה מרובה בקרב מטופליו בזכות התמיכה, ההקשבה והרגישות שהוא מגלה.

אם אתם מעוניינים לקבל אינפורמציה נוספת על הזרקת חומצה היאלורונית בשפתיים, או טיפולים אסתטיים אחרים, אתם מוזמנים להתקשר אלינו בטלפון:  054-4607139, לכתו חנו לכתובת אימייל: alonliranmd@gmail.com או צרו קשר כאן.