הזרקת חומצה היאלורונית בלחיים הזרקות בלחיים

הזרקת חומצה היאלורונית בלחיים

מהסתכלות על מבנה פנים של נשים בגילאים שונים ולאורך זמן רואים כי בתהליך ההתבגרות וההזדקנות הפנים הופכים ממבנה של משולש שקודקודו כלפי מטה למבנה של מלבן או ריבוע.  לחיים שקועות או שטוחות מקנות לפנים מראה עייף, נפול, מבוגר וחסר חיוניות. אך, לחיים מלאות ומעוצבות מקנות לפנים מראה בריא, רענן וצעיר. לאורך כל ההיסטוריה נשים הדגישו את הלחיים באמצעות איפור כבד על מנת להעניק להן מראה צעיר ונשי יותר. כיום, בזכות הטכנולוגיות המתקדמות ניתן להשיג מראה פנים צעיר ע"י שיטות ייחודיות של הזרקות בלחיים, המאפשרות להגיע לתוצאות מעולות בזמן קצר מאוד.

הזרקת חומצה היאלורונית בלחיים יכולה לסייע מאוד לטשטש את הקמטים בצידי האף, למלא שקעים באזור הלחיים, ולהפוך את מראה הפנים המבוגר והעייף לחיוני, צעיר ואפילו סקסי.עיבוי הלחיים מאפשר לשנות ולשפר את מסגרת הפנים ובכך להקנות לה אופי מיוחד צעיר ורענן יותר.

למידע נוסף לחצו כאן

מה הסיבות שנוצרים קמטים ושקעים באזור הלחיים?

לאורך השנים ישנה ירידה במסת העצם, ונפח השומן ונפילה של הרקמות . ייצור הקולגן והאלסטין בשכבת העור מצטמצם באופן משמעותי, העור מאבד מהאלסטיות והחיוניות והעור פגיע הרבה יותר לנזקים סביבתיים (קרינת קרני השמש, זיהומים סביבתיים, עישון, תזונה לא נכונה ועוד). הידלדלות הקולגן גורמת לשקעים עמוקים וקמטים בלחיים ובאזורים אחרים בפנים ובצוואר – הזרקת חומצה היאלורונית ממלאה את האזורים החסרים ומסייעת לתאי העור להתחדש ולעורר את יצירת הקולגן המעניק את המראה הבריא והחיוני.

האם הזרקת חומצה היאלורונית בלחיים כואבת?

טיפול בהזרקת חומצה היאלורונית אינו כרוך כמעט בכאב והשיפור הנראה לעין הוא מיידי. יחד עם זאת לחלק מהחומצות לוקח עד 3 שבועות להגיע לתוצאה הסופית.  (אם קיים חשש מכאבים ניתן לאלחש את המקום באמצעות משחת אלחוש), ההזרקה של החומצה מתבצעת ע"י מחט דקיקה ועדינה אשר כמעט ואינה מורגשת  הזרקות בלחיים הן טיפול אסתטי ואינן נחשבות לפרוצדורה כירורגית.

למשך כמה זמן מחזיקות מעמד תוצאות ההזרקה?

תוצאות הזרקת חומצה היאלורונית בלחיים משתנות ממטופלת למטופלת, אך בדרך כלל התוצאה נשמרת בין שנה לשנתיים. לשימוש בחומצה היאלורונית יש גם השפעה ארוכת טווח, החומצה ההיאלורונית עוזרת להתחדשות הקולגן ברקמה התת עורית וכך מסייעת למיצוקו של העור וגם לשיפור מרקמו לאורך זמן רב.

האם יש סיכונים או סיבוכים בהזרקת חומצה היאלורונית בלחיים?

חומצה היאלורונית היא חומר בטוח מאוד להזרקה באזור האף והפנים, יתרונה של שיטה זאת הוא בכך שהחומצה הינה חומר טבעי, ולפיכך אין בעיות של דחית החומר מהגוף. הסיבוכים שעלולים לקרות הם נפיחות קלה שבדרך כלל חולפת לאחר יומיים-שלושה ולעתים קיים גם שטף דם קטן באזור הדקירה.

מתי אפשר לחזור לפעילות רגילה לאחר הזרקת חומצה היאלורונית בלחיים?

לאחר הזרקת החומצה אפשר לחזור מיידית לפעילות היומיומית השגרתית. ההמלצה של ד"ר אלון לירן היא לא לבצע פעילות מאומצת מדי ביום ההזרקה עצמו. ביום לאחר ההזרקה אפשר לשוב לכל הפעילויות הרגילות.

למי כדאי לעבור הזרקת חומצה היאלורונית בלחיים?

הטיפול מתאים לכל מי שמעוניין לשפר את מראה הלחיים, לעצב את מבנה הפנים, לרענן את מרקם העור ולמצק . הזרקה זו טובה גם לפני ואחרי ניתוחים למתיחת פנים והם אינם תחליף אחד של השני.

ד"ר אלון לירן הוא רופא בכיר במחלקה לכירורגיה פלסטית ויחידת הכוויות במרכז הרפואי ע"ש חיים שיבא תל השומר. לד"ר אלון לירן יש ניסיון רב בכל תחומי הכירורגיה האסתטית והטיפולים האסתטיים. ד"ר אלון לירן מקפיד לשמור על יחס אישי עם מטופליו יחד עם מקצועיות ברמה הגבוהה ביותר, החל משלב הייעוץ הראשוני, במהלך הטיפול והמעקב שלאחריו. ד"ר אלון לירן זוכה להערכה מרובה בקרב מטופליו בזכות התמיכה, ההקשבה והרגישות שהוא מגלה.

אם אתם מעוניינים לקבל אינפורמציה נוספת על הזרקת חומצה היאלורונית בלחיים, או טיפולים אסתטיים אחרים, אתם מוזמנים להתקשר אלינו בטלפון:  054-4607139, לכתוב לנו לכתובת אימייל: alonliranmd@gmail.com או צרו קשר כאן.