הזרקות חומצה היאלורונית לפנים מורכבות החומר ובחירת רופא

הזרקות חומצה היאלורונית לפנים

במהלך השנים התפתחו להן מגוון פרוצדורות אסתטיות אשר אינן מהוות תחליף להליך כירורגי אך שבאמצעותן ניתן לשפר את מראה הפנים ללא ניתוח, כגון הזרקת חומצה היאלורונית לפנים. הזמינות של חומרים אלה, התוצאות המידיות והמרשימות, וכן הפשטות בהליך זה ללא כל החלמה נדרשת הם הגורמים לביקוש הרב שהולך וגדל.

הזרקות חומצה היאלורונית לפנים ומורכבות החומר

מדובר בטיפול קוסמטי הכולל הזרקת חומר דמוי ג'ל העשוי מחומצה היאלורונית לעור להשבת נפח ולהפחתת מראה קמטים וקמטוטים. למעשה, חומצה היאלורונית הינה מרכיב טבעי הקיים ברקמות גוף האדם, בעיקר בעור ובמפרקים, ותפקידו לייצר סיבי קולגן וסיבים אלסטיים. כך, מסייע בשמירה על לחות וגמישות. במרוצת השנים, כאשר הגוף שלנו הולך ומתבגר, הוא מייצר קולגן ואלסטין התורמים לחיות מראה הפנים. לכן, חומר מילוי זה הוא פופולארי ויעיל על מנת להשיב את הנפחים ולטפל במרקם עור הפנים. הזרקות לפנים של חומצה היאלורונית נועדו לרענן, לחדש ולהחיות את עור הפנים.

כמו כן, יש לדעת כי החומצה ההיאלורונית מגיעה בסמיכות שונות, לכן חשוב לבחור ברופא מיומן אשר ידע להתאים את הסמיכות לאינדיקציה בהתאמה. כלומר, במקרים בהם ניתן לראות קמטים שטחיים, יש להזריק חומר בעל סמיכות נמוכה. ככל שהחומר יהיה סמיך יותר, כך הוא יקנה נפח גדול יותר ויתאים עבור מילוי עמוק יותר. כאמור, החומר הינו טבעי ונספג עם הזמן, לכן רצוי לחדשו לאחר תקופה בין תשעה חודשים לבין שנתיים, תלוי בסמיכות. משתנה מאדם לאדם.

כמו כן, למטופלים המעוניינים לעשות הזרקות לפנים, ניתן לקבל הצעות מחיר בפגישת ייעוץ המתנהלת בשקיפות מלאה, תוך הסבר מפורט על התהליך וגם על כמות המזרקים הנדרשת בהתחשב מצב עור הפנים ובתוצאה הרצויה של הלקוח. המוטו במרפאת ד"ר אלון לירן הוא להעניק ללקוחות ביטחון מלא שיצאו עם מראה טבעי ולא עשוי , שנמצאים בידיים הטובות והמקצועיות ביותר להעניק מראה הרמוני ורענן לפנים. ההליך אינו פולשני בין מספר דק לחצי שעה תלוי בסוג הטיפול.

 

החשיבות בבחירת החומר ובבחירת הרופא

חברות רבות מייצרות חומצה היאלורונית באופן מסחרי, על כן, ישנה חשיבות רבה לשימוש בחומרים המיוצרים על ידי חברות מובילות בעלות אישורים מתאימים למילוי נפחים בפנים. חומר החומצה ההיאלורונית מופק מחיידקים, ונוצרות מולקולות אשר סופחות נוזלים. הסוגים השונים של חומר זה נבדלים בגודל המולקולות ובקשרי הצילוב שבניהן. בשל כך יש להזריק אצל מנתח פלסטי מומחה וחבר באיגוד לכירורגיה פלסטית, על מנת שידע להתאים לכל אזור בפנים את החומצה המתאימה לו עם גודל המולקולות והקשרים המתאימים ביניהן.

 

ד"ר אלון לירן הינו רופא בכיר במחלקה לכירורגיה פלסטית ויחידת הכוויות במרכז הרפואי שיבא תל השומר, בעל ניסיון עשיר בכל תחומי הכירורגיה האסתטית, הטיפולים האסתטיים והכירורגיה המשחזרת. זאת תוך שימוש במוצרים המובילים והאיכותיים ביותר בשוק העומדים בדרישות ובתקנים של איכות המחמירים ביותר.

כאן במרפאתנו שומרים על רמת מקצועיות גבוהה על מנת להגיע לתוצאות מצוינות תוך הקפדה על יחס אישי ותקשורת באופן רציף עם המטופלים. לכן, במידה ותחליטו לבצע הזרקות חומצה היאלורונית לפנים, כאן תקבלו ליווי אישי החל משלב הייעוץ הראשוני, בחירת הטיפול המתאים, והמעקב אחריו. כמו כן, ד"ר אלון לירן נוקט בגישה להיות מקצועי, בד בבד להפגין רגישות כלפי הצרכים הייחודים של כל מטופל.

צרו קשר במספר 054-4607139.