הזרקות באף מחיר הזרקות לאף

הזרקות בצידי האף

הזרקות לאף

אי אפשר להתעלם מהאף הנמצא ממש במרכז הפנים שלנו, זהו איבר דומיננטי ובולט המשפיע על כל צורת הפנים שלנו. זאת הסיבה שניתוחי אף הם מהניתוחים הפופולאריים והנפוצים ביותר בעולם הרפואה האסתטית. עם זאת, רבים מאיתנו אינם מרוצים ממראה האף שלהם אך אינם מעוניינים בביצוע של ניתוח אף בגלל זמן ההחלמה, הסיכונים ותופעות הלוואי העלולות לקרות בפרוצדורה של ניתוח. הפתרון החדיש הפשוט והאפקטיבי המעניק תוצאות מצוינות הוא פיסול האף באמצעות הזרקה באף של חומצה היאלורונית.

כיצד מבצעים הזרקות לאף?

הזרקות באף הן טיפול אסתטי ולא פרוצדורה כירורגית, ההזרקות נועדו לטפל באנשים הסובלים מחוסר שביעות רצון ממראה האף ע"י הזרקה של חומצה היאלורונית ובכך לתקן פגמים שונים באף (בליטות עקב שבר, הרמת קצה האף כלפי מעלה, מילוי שקעים, תיקון אסימטריה ועוד).

באיזה חומרים משתמשים בהזרקות לאף?

במרבית המקרים, הרופא מזריק לאף חומצה היאלורונית (חומצה המצויה באופן טבעי בגוף, בשנים האחרונות הצליחו מדענים לסנתז אותה ולהשתמש בה ליישומיים אסתטיים המעניקים למטופלים מראה טבעי). התוצאות המצוינות של הזרקת חומצה היאלורונית לאף, גרמו לכך שאנשים רבים מחליטים להימנע מניתוח אף, הכולל גם תהליך החלמה. טיפול בהזרקה אינו כרוך בכאבים מיותרים והשיפור האסתטי הינו מיידי. לשימוש בחומצה היאלורונית גם קיימת השפעה ארוכת טווח, החומצה מסייעת להתחדשות הקולגן ברקמה התת עורית וכך עוזרת למיצוק העור ושיפור מרקמו לאורך זמן.

כמה זמן לוקח הטיפול?

ההזרקה היא טיפול קצר מאוד באופן יחסי ואורכו מספר דקות. את החומצה ההיאלורונית, הרופא מזריק אל נקודות אשר נבחרו מראש.

האם הטיפול כואב?

הטיפול אינו כואב. במידה וחוששים מכאב ניתן לאלחש את המקום באמצעות משחת אלחוש, ההזרקה עצמה נעשית באמצעות מחט דקיקה ועדינה שכמעט ואינה גורמת לתחושת כאב.

כמה זמן מחזיק מעמד הטיפול?

תוצאות ההזרקה של חומצה היאלורונית משתנות ממטופל למטופל אך בדרך כלל התוצאה נשמרת בין שנה לשנתיים.

האם ניתן לבצע גם הזרקות בצידי האף?

ניתן לעדן את מראה הנחיריים, אך אי אפשר להצר את האף או להקטינו. אפשר רק להסוות פגמים שונים, לשנות את הפרופורציות וכך להעניק אשליה של אף קטן יותר וללא פגמים.

האם יש סיכונים או סיבוכים בהזרקת חומצה היאלורונית לאף?

חומצה היאלורונית היא חומר בטוח מאוד להזרקה ומילוי, יתרון של שיטה זו הוא בכך שזהו חומר טבעי, ולכן אין בעיות של דחיה. הסיבוכים האפשריים הם נפיחות שחולפת בדרך כלל תוך יומיים/שלושה ושטף דם באזור הדקירה.

מתי אפשר לחזור לפעילות רגילה?

לאחר ההזרקה ניתן לחזור לפעילות היומיומית השגרתית. ההמלצה שלנו היא לא לבצע פעילות מאומצת מדי ביום ההזרקה עצמה. ביום למחרת אפשר לשוב לכל הפעילויות הרגילות.

ד"ר אלון לירן הוא רופא בכיר במחלקה לכירורגיה פלסטית ויחידת הכוויות במרכז הרפואי ע"ש חיים שיבא תל השומר. לד"ר אלון לירן יש ניסיון רב בכל תחומי הכירורגיה האסתטית והטיפולים האסתטיים. ד"ר אלון לירן מקפיד לשמור על יחס אישי עם מטופליו יחד עם מקצועיות ברמה הגבוהה ביותר, החל משלב הייעוץ הראשוני, במהלך הטיפול והמעקב שלאחריו. ד"ר אלון לירן זוכה להערכה מרובה בקרב מטופליו בזכות התמיכה, ההקשבה והרגישות שהוא מגלה.

אם אתם מעוניינים לקבל אינפורמציה נוספת על הזרקות באף מחיר הטיפול, או על טיפולים אסתטיים אחרים, אתם מוזמנים להתקשר אלינו בטלפון:  054-4607139, לכתוב לנו לכתובת אימייל: alonliranmd@gmail.com או צרו קשר כאן.