הזרקה לשפתיים מחיר הזרקות בשפתיים

הזרקה לשפתיים

הזרקה לשפתיים

השפתיים הן לא רק החלק מהווה את תחילת הפה, הן אזור רגיש עשיר קצוות עצב ולכן משמשות גם כאיבר חושני ומיני ונועדות גם להעברת תקשורת לא מילולית, תחושות ורגשות. כבר בתרבויות קדומות לשפתיים ייחסו תכונות ארוטיות ונשים החלו לצבוע את השפתיים בכדי להבליטן. לפני 5,000 שנים בבבל, נשים היו מקשטות את שפתיהן במשחות שכללו אבני חן מרוסקות, המלכה המצרית קלאופטרה נהגה להשתמש בשפתון בצבע ארגמן הנוצר מנמלים וחיפושיות.

למידע נוסף לחצו כאן

גם כיום, במאה ה-21 לשפתיים יש משמעות עצומה לאסתטיקה של הפנים. שפתיים מעוצבות ובשרניות הן משאת הנפש של נשים רבות, וצורת השפתיים משפיעה רבות על הגדלת הביטחון העצמי שלנו ועל רמת האטרקטיביות שלנו בעיני אחרים. לא כל הנשים נולדו עם שפתיים מלאות או מעוצבות ונשים רבות אינן מרוצות ממראה של השפתיים שלהן ומעוניינות לשנות את צורתן. בימינו, ניתן לבצע את השינוי של השפתיים, ממש בקלות ע"י הזרקה בשפתיים של חומצה היאלורונית או שומן עצמי.

כיצד מתבצעת הזרקה לשפתיים של חומצה היאלורונית?

חומצה היאלורונית היא חומצה המצויה באופן טבעי בגוף, בשנים האחרונות הצליחו מדענים לסנתז אותה ולהשתמש בה ליישומיים אסתטיים המעניקים למטופלים מראה טבעי – תוצאות הזרקה של חומצה היאלורונית מחזיקות במשך חודשים ארוכים. בשל התוצאות המצוינות של הזרקות בשפתיים של חומצה היאלורונית, זאת הפכה להיות השיטה המועדפת על רופאים מומחים לרפואה אסתטית. בנוסף לשיפור האסתטי המיידי קיימת גם השפעה ארוכת טווח למילוי שפתיים בחומצה היאלורונית. החומצה מסייעת להתחדשות הקולגן ברקמה התת עורית וכך עוזרת למיצוק העור ושיפור מרקמו לאורך זמן.

מהי מיוחד בשיטת הזרקת שפתיים של ד"ר אלון לירן?

השיטה המועדפת של ד"ר אלון לירן היא להזריק חומצה היאלורונית בצורה הדרגתית ובכמויות קטנות בכל פגישה. רצוי להגיע למספר מפגשים ובכל אחד להוסיף עוד קצת חומר מילוי מאשר למלא כמות גדולה בבת אחת, באמצעות שיטה זו ניתן להגיע לתוצאה מעודנת ושיפור מיטבי במראה השפתיים. המטרה הסופית של הטיפול היא מראה רענן יותר, שיפור הברק של העור ועיצוב השפתיים.

אחרי כמה זמן רואים את תוצאות ההזרקה?

בדרך כלל, ניתן לראות תוצאה ראשונית של ההזרקה ממש ברגע ההזרקה אך את התוצאה הסופית יהיה אפשר לראות כשלושה שבועות לאחר הזרקת חומר המילוי.

כמה זמן לוקחת ההזרקה לשפתיים?

בדרך כלל ההזרקה נעשית במרפאה וההליך הינו קצר מאוד ( מספר דקות). לאחר ההזרקה אפשר לחזור לפעילות היומיומית השגרתית. אם זאת ההמלצה שלנו היא לא לבצע פעילות מאומצת מדי באותו יום אך ביום למחרת אפשר לשוב לפעילות רגילה.

האם יש סיכונים או סיבוכים בהזרקת חומצה היאלורונית?

חומצה היאלורונית היא חומר בטוח מאוד להזרקה ומילוי, יתרון של שיטה זו הוא בכך שזהו חומר טבעי, ולכן אין בעיות של דחיה. הסיבוכים האפשריים הם נפיחות שחולפת בדרך כלל תוך יומיים/שלושה ושטף דם באזור הדקירה.

ד"ר אלון לירן הוא רופא בכיר במחלקה לכירורגיה פלסטית ויחידת הכוויות במרכז הרפואי ע"ש חיים שיבא תל השומר. לד"ר אלון לירן יש ניסיון רב בכל תחומי הכירורגיה האסתטית והטיפולים האסתטיים. ד"ר אלון לירן מקפיד לשמור על יחס אישי עם מטופליו יחד עם מקצועיות ברמה הגבוהה ביותר, החל משלב הייעוץ הראשוני, במהלך הטיפול והמעקב שלאחריו. ד"ר אלון לירן זוכה להערכה מרובה בקרב מטופליו בזכות התמיכה, ההקשבה והרגישות שהוא מגלה.

אם אתם מעוניינים לקבל אינפורמציה נוספת על הזרקה לשפתיים מחיר הטיפול, או לשמוע על טיפולים אסתטיים אחרים, אתם מוזמנים להתקשר אלינו בטלפון:  054-4607139, לכתוב לנו לכתובת אימייל: alonliranmd@gmail.com או צרו קשר כאן.